Koçluk

Koçluk

Kurumsal Koçluk

Koçluk, giderek ülkemizde yaygınlaşan ve çalışanlar üzerinde  performans üzerinde olumlu etkileri gözlemlenen ve buna bağlı olarak kurum performansını arttıran bir uygulamadır. Koçluk liderlik ve yönetsel becerileri arttırmakla kalmaz aynı zamanda da kurum kültürünün olumlu şekillenmesinde büyük rol oynar. 

Koçluk görüşmeleri kurumların ihtiyacına göre belirlenir ve bu ihtiyaç doğrultusunda koçluk alan çalışanlarla belirli periyodik aralarla görüşmeler sağlanır. Görüşmelerde çalışanların gündemleri doğrultusunda değiştirmek ve iyileştirmek istediği konular üzerinde durulur ve bu hedeflerine yönelik değişmeyi sağlayacak ilerleme planları üzerinde görüşülür. Görüşmeler belirli ve hedefe yönelik soru cevap şeklinde ilerler ve gerekli aksiyonun alınması doğrultusunda çalışanda farkındalık oluşturulması esas alınır.

Bireysel Koçluk

Osen Kariyer ve Danışmanlık olarak kariyerinizi beraber planlayalım. 

Kariyerinizle ilgili aklınızda olan soruları görüşmek, yolunuzu belirlemek, hedefinize doğru emin adımlarla yürüyebilmek adına kariyer koçluğu hizmeti veriyoruz. 

Kariyer koçluğu tamamen kişinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda planlanan özel adımlar olup metodolojik görüşmelerle sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi almak ve ön görüşme için lütfen tıklayınız.